O nas

Poznaj przyjazne miejsce

Drogi Gościu

Marzenia się spełniają! Wiemy o tym, bo już dziś mamy przyjemność zaprosić Cię do Domu „Nad Rogalami" – naszego wielkiego marzenia. Pracowicie i z pasją stworzyliśmy miejsce trochę zagubione w czasie i przestrzeni, bo za górami i lasami, gdzie można się cieszyć świeżym powietrzem i błogą ciszą. Na uboczu i nad jeziorami, a zaledwie 16 km od miasta Ełk.
Pomysł powstania Siedliska z przestrzenią warsztatową zrodził się ze względu na niesamowite walory krajobrazowe naszej ziemi, która znajduje się w obszarze chronionym Jezior Orzyskich. Jest to nieodkryty zakątek Mazur, tzw. Mazury Garbate. Magiczna kraina, pełna większych i mniejszych czystych jezior, rozrzuconych pośród kolorowych łąk i zielonych lasów, tworzy klimat sielsko anielski. I tak, z uwagi na miejsce powstał nasz ukochany dom na wzgórzu, a właściwie to powstały 2 przestronne budynki z naturalnie zagospodarowanym 10 h terenem.

Wszystko zaprojektowane tak, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody i stworzyć warunki do aktywnego wypoczynku. Budynki otoczone są z dwóch stron ścianą lasu i pofalowanymi łąkami nad jeziorami Rogale i Rogalik, za wsią Rogale. To właśnie stąd bierze się nazwa naszego miejsca – “Nad Rogalami” .
Pomysł na przestrzeń warsztatową był dla nas ważny od początku – chcieliśmy tu gościć ludzi, którzy nas zainspirują, którzy tworzą, pomagają innym rozwijać się duchowo i fizycznie, którzy cenią obcowanie z przyrodą.
To tutaj mamy swój własny kawałek świata, małą plażę i własny pomost nad jeziorem Rogalik, a Słońce, Wiatr i Księżyc tworzą Teatr Świata, który można podziwiać w dzień i noc, zawsze inny. Jeśli szukasz wyciszenia, doceniasz piękno przyrody, to jest to miejsce dla Ciebie. Z dala od cywilizacji, a blisko gwiazd.

0
Kraina jezior
0
Problemów
0
Hektarów terenu
0
Apartamentów

Poczuj Spokój

Nad Rogalami

Co na Ciebie czeka?

Nad Rogalami

Zdrowa kuchnia

W domu znajduje się przestronna jadalnia z wyjściem na taras. Dla naszych gości gotujemy sami. Opieramy się na własnych wyrobach. Mamy jajka i produkty rolne, od warzyw po soczyste owoce z naszego sadu. Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu. Obiadokolacja to koszt 70 zł od osoby. Dla grup dostosujemy wspólnie menu. Zapytaj o pyszne placuszki z kalarepki.

Szkolenia i warsztaty

Dom “Nad Rogalami” to również idealna przestrzeń do organizacji warsztatów i szkoleń. Mamy 23 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach i apartamentach, salę do zajęć o pow. 70 m2, z drewnianą, podgrzewaną podłogą 11 metrowym oknem oraz tarasem widokowym o pow.150 m2. Na podczasu znajduje się druga sala do prowadzenia spotkań o pow. 90 m2.

Taras i patio

W zaciszu dwóch budynków znajdują się 2 tarasy z pięknymi widokami. To więcej przestrzeni na Twoje pomysły. Znajdziesz tutaj kolorowe maty, które robią fajny klimat i są bardzo wygodne oraz miękkie sofy, abyś mógł w ciągu dnia odpocząć. Polecamy praktykę jogi o poranku.

Widoki z okien

Każdy z pokoi wita swoich gości urzekającym krajobrazem widocznym przez ogromne 9 m okno: stawy, jezioro Rogalik lśniące o wschodzie i zachodzie słońca, kwieciste łąki, las, na wiosnę kwitnące drzewa owocowe. Staraliśmy się, żeby być jak najbliżej przyrody, bo wiemy jak codzienny widok z okna pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i relaks.

Nasi goście

piszą o nas
rezerwacja