Our Blog

Widoki z okien

Każdy z pokoi wita swoich gości urzekającym krajobrazem widocznym przez ogromne 9 m okno: stawy, jezioro Rogalik lśniące o wschodzie i zachodzie słońca, kwieciste łąki, las, na wiosnę kwitnące drzewa owocowe. Staraliśmy się, żeby być jak najbliżej przyrody, bo wiemy jak codzienny widok z okna pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i relaks.

Taras i patio

W zaciszu dwóch budynków znajdują się 2 tarasy z pięknymi widokami. To więcej przestrzeni na Twoje pomysły. Znajdziesz tutaj kolorowe maty, które robią fajny klimat i są bardzo wygodne oraz miękkie sofy, abyś mógł w ciągu dnia odpocząć. Polecamy praktykę jogi o poranku.

Szkolenia i warsztaty

Dom “Nad Rogalami” to również idealna przestrzeń do organizacji warsztatów i szkoleń. Mamy 23 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach i apartamentach, salę do zajęć o pow. 70 m2, z drewnianą, podgrzewaną podłogą 11 metrowym oknem oraz tarasem widokowym o pow.150 m2. Na podczasu znajduje się druga sala do prowadzenia spotkań o pow. 90 m2.

Zdrowa kuchnia

W domu znajduje się przestronna jadalnia z wyjściem na taras. Dla naszych gości gotujemy sami. Opieramy się na własnych wyrobach. Mamy jajka i produkty rolne, od warzyw po soczyste owoce z naszego sadu. Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu. Obiadokolacja to koszt 70 zł od osoby. Dla grup dostosujemy wspólnie menu. Zapytaj o pyszne placuszki

rezerwacja